UKS Sokół Krzywa - strona nieoficjalna

pon.

Wiosna 2014- Co słychać w Sokole

• autor: reyfal, 2014-04-01 14:54

W najbliższą niedzelę startujemy. Na początek Plon Klęczany. Tydzień później Progres. Oba mecze na naszym stadionie odpowiednio 6.04 oraz 13.04 o godzinie 11. Od tej rundy wszystkie mecze w roli gospodarza bedziemy rozgrywać o 11 ( wyjątek kolejki obligatoryjne). Liczymy na wyrozumiałość kibiców, których nie może zabraknąć na naszym stadionie podczas tej rundy. Stadion przygotowany. Trawka rośnie nic tylko przyjść i kibicować, tym bardziej że wyremontowano całą sekcję ławek dla widzów. Powinno być wygodnie. Dla nie zorientowanych przypominam, że Sokół jest prowadzony przez nowego( może nie takiego nowego- przecież współpracujemy już ponad 4 m-ce) trenera Tomasza Głucha. W kadrze nastąpiło kilka zmian. Nasze szeregi opuscił Głodek Bartłomiej ( wypożycznie do Sędziszowa) w zamian pozyskaliśmy "legende" Piasta i Korony GR- Marcina Drozda vel " Szpila". Z drużyny juniorskiej przeskoczyli Jakub Feret, Wojciech Basara i Łukasz Charchut, drugim bramkarzem bedzie Marcin Przydział. Niestety z powodu dolegliowści zdrowotnych na boisku raczej nie zobaczymy niższego z braci Śmiałowskich- Darka, z tego miejsca życzymy koledze szybkiego powrotu do zdrowia. Wyniki sparngów i kadra w rozwinieciu...

KADRA SOKOŁA:

Bramkarze:

Wojciech Skwirut

Marcin Przydział

Zawodnicy z pola:

Wojton Krzysztof, Rafał Feret ( KR) Rafał Feret ( E), Stec Rafał, Stanek Bartłomiej, Konrad Swierad,Marcin Drozd, Wojton Piotr, Pawlikowski Łukasz (DTZ), Łyko Tomasz, Zawisza Artur, Śmiałowski Tomasz,Patro Mateusz, Zieminski Wojciech, Basara Wojciech, Feret Jakub, Lukasz Charchut,

Wyniki sparingów

Piast - Sokół 1-3 ( Stec, Feret J, Pawlikowski)

Sokół -Diament 1-3 ( Zawisza?)

Sokół -Swilcza 2-3 ( Stec, Zawisza)

Paszczyniak- Sokół 1-3 ( Łyko x2, Zawisza)

Sokół- Bratek 2-2 ( Łyko, P. Wojton)

Swilcza Sokół 5-1 (Łyko)

Victoria- Sokół 1-0

Brzeznica- Sokół 1-4 ( Stec, Ziemiński, Zawisza, Pawlikowski)

RS.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.