czwartek

Aktualności

Porażka w finale...

• autor: reyfal, 2016-01-24 19:33

Sokół niestety przegrywa  z Lechią w finale halowego Pucharu Burmistrza 1-2. Nasza drużyna stosunkowo łatwo przebrnęła przez fazę grupową z kompletem zwycięstw. Finałowa potyczka  ułożyła się po myśli Lechii, która prowadziła po szybkim rozegraniu rożnego i minimalnym rykoszecie . Kolejna bramka pada po niepotrzebnie sprokurowanym rzucie karnym. W drugiej połowie udało się trochę przejąć inicjatywę. Ostatnie pięć minut to  szturm na bramkę Maćka Paśki. Efektem była tylko jedna bramka dla Sokoła zdobyta na minutę przed końcem spotkania przez Tomka Łyko. Na wyrównanie brakło czasu. Warto dodać że ofensywna postawa w 2 części meczu zaowocowała kilkoma groźnymi kontrami Lechii. Na szczęście na posterunku był nasz "Ełmeł."  Rafał kilka razy bronił instyktownie/genialnie- najważniejsze że skutecznie. Od wtorku wracamy do ciężkiej pracy na treningach. Trener obiecał mocniejsze zajęcia:)